KONST / Litografier / Färglitografi 7764620
nr 776 4620
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografi, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Stockholmsmotiv, 171/225, signerad, motivets mått: 50x64
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
måndag 10 september 2012
kl 17:49:05
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand